


Tussenwoning 5, Anna Paulowna
kamer 1 · 123 m2
Droom jij van een woning op een eiland? Dan hebben we goed nieuws voor jou! Op 3 november start de verkoop van de 27 woningen en 2 bouwkavels in Elshof Zuid - de eilanden in Anna Paulowna.
Op woensdag 3 november 2021 start om 10.00 uur de online inschrijving voor de woningen en kavels in de laatste fase van Elshof Zuid: de eilanden. Vanaf dat moment kan jij je voorkeuren doorgeven in je Mijn Eigen Huis account op de projectwebsite.
Bouwnummer 5 is te herkennen aan de oranje-rood genuanceerde gevelsteen met donkere dakpannen en charmante details. De tuin op het zuidwesten ligt pal aan het water en is de uitgelezen plek om neer te strijken na een drukke werkdag. Geen zorgen, door de ligging pak je hier zelfs ‘s avonds nog volop zon! Deze gezellige tussenwoning heeft daarnaast een woonoppervlakte van circa 124 m2, privé-parkeerplaats en berging van circa 5 m2. Aan ruimte geen gebrek. Zie jij jezelf hier al wonen?
Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Afbeeldingen zijn bedoeld als impressies.
Kenmerken
Overdracht
- StatusVerkocht o.v.
- Koopprijs€ 300.000,- v.o.n.
Bouwvorm
- Soort objectWoonhuis
- Soort woningEengezinswoning
- Type woningTussenwoning
- Bouwjaar periodeVANAF_2021_TM_2030
- BouwvormNieuwbouw
Indeling
- Woonoppervlakte123 m2
- Perceeloppervlakte155 m2
- Inhoud453 m3
- Aantal kamers1
Energie
- CombiketelNee
Buitenruimte
- TuinGeen tuin
- AchteromNee
Parkeergelegenheid
- GarageGeen garage
Overig
- Permanente bewoningJa
- Onderhoud binnenUitstekend
- Onderhoud buitenUitstekend
Kan ik dit huis betalen?
Via deze tool bereken je het binnen 1 minuut!
Wil je het 100% zeker weten? Vraag dan een adviesgesprek aan met een financieel adviseur. Klik hier.
Hier staat jouw droomwoning
Plan een bezichtiging
"*" indicates required fields